Autoryzowany przedstawiciel firm

O Firmie

Firma DOM-SERWIS to długoletni, solidny partner w technice grzewczej na rynku opolskim. Najlepiej świadczy o tym fakt, że do dnia dzisiejszego wiele urządzeń obsługiwanych przez naszą firmę pracuje po kilkadziesiąt lat dzięki naszej fachowości oraz obsłudze technicznej.

Od początku działalności naszej firmy celem nadrzędnym jest zadowolenie i satysfakcja naszych klientów. Dbamy o profesjonalną obsługę, jakość i tradycję. Równolegle z tymi działaniami również konstruktorzy urządzeń grzewczych opracowują coraz to nowsze i doskonalsze urządzenie dostosowane do polskich klientów oraz odpowiednich norm.

Owocem tych wieloletnich prac jest obecna oferta kondensacyjnych kotłów gazowych, solarów, pomp ciepła oraz urządzeń na pelet na miarę XXI wieku, których jesteśmy dealerem handlowym oraz autoryzowanym serwisem.

Oszczędność, ekonomia oraz zaawansowane technicznie urządzenia wymagają działania dobrze wyszkolonych fachowców do obsługi tych urządzeń. Dlatego też jako firma staramy się nadążać nad myślą technologiczną konstruktorów biorąc udział w szkoleniach powiększając tym samym własną wiedzę techniczną, aby móc reagować na wszelkie zakłócenia w pracy tych urządzeń oraz ich konserwację. Dlatego też utworzyliśmy tę stronę internetową aby móc Państwu służyć pomocą i radą. Czekamy na Państwa uwagi i pytania.

Z poważaniem
Andrzej Bratko


© 2004 Dom-Servis 1 | wykonanie: interretis